Wyślij wiadomość
Dom

Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

Kaishan to świetna marka i duża fabryka.

—— AIREP S.A.S.

Kupiliśmy energooszczędną sprężarkę powietrza od Kaishan.

—— Verender (z American)

Im Online Czat teraz

Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

1 2 3 4 5
Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Pinkmore
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2013
pc Export : 70% - 80%

Grupa Kaishan jest państwowym przedsiębiorstwem na dużą skalę w Chinach, które zostało wymienione wśród pięciu branż rządu prowincji Zhejiang, planu nadrabiania zaległości w technologii 958 i kluczowych przedsiębiorstw rządu prowincji Zhejiang.Grupa jest cywilizowanym przedsiębiorstwem szczebla wojewódzkiego oraz kontraktowym i godnym zaufania przedsiębiorstwem szczebla państwowego.
Obecnie grupa Kaishan posiada 18 spółek zależnych zatrudniających ponad 4100 pracowników.Zajmuje powierzchnię ponad 430 000 m2 przy łącznej powierzchni kompleksu budynków ponad 230 000 m2, a łączne aktywa grupy wynoszą ponad 1,5 miliarda.
Znak towarowy „Kaishan” wraz z jego logo jest pierwszą firmą wyróżnioną „renomowanym chińskim znakiem towarowym” w tej samej branży, a sprężarka powietrza Kaishan jest jedną z pierwszych zwolnionych przez chiński rząd.
Do roku 2008 całkowite przychody ze sprzedaży grupy wyniosły 2,03 miliarda RMB, przy 173 milionach RMB zysku i 10,69 miliona USD towarów eksportowych.Grupa Kaishan została uhonorowana „Specjalną Nagrodą Burmistrza Quzhou” przez ostatnie osiem lat z rzędu.
Grupa Kaishan posiada rozbudowaną ogólnokrajową sieć detaliczną wspieraną przez wysokiej jakości system obsługi klienta.Dziewięć głównych serii produktów Kaishan obejmuje urządzenia do wiercenia skał, śrubowe sprężarki powietrza, koparki, wiertnice gąsienicowe itp., a łącznie 18 kategorii z ponad 800 indywidualnymi produktami.
Zdecydowanie grupa Kaishan jest największym producentem wiertnic do skał na świecie i największym producentem sprężarek powietrza w Chinach.Eksport jest wysyłany do ponad 20 różnych krajów i regionów, takich jak Stany Zjednoczone, Niemcy, Japonia, Korea Południowa, Rosja, kraje Afryki i Ameryki Łacińskiej.
Grupa Kaishan posiada najlepszy sprzęt do precyzyjnego przetwarzania ponad 1000 jednostek.Stworzyła system przetwarzania maszyn z zaawansowaną technologią, najwyższej klasy sprzętem i integralnością struktury.
W ostatnich latach grupa Kaishan trzyma się standardu zatrudniania talentów, jakim jest zdolny, wytrzymały i niezawodny, i podtrzymuje ducha przedsiębiorstwa, jakim jest elastyczność, wydajność i pewność siebie.Koncentrując się na innowacjach technologicznych i przemysłowych oraz koncentrując się na restrukturyzacji produktów i rynku, grupa zaplanowała już strategię rozwoju „4211”.
W 2005 roku, współpracując z instytutem badawczym sprężarek Xi'an Jiaotong University i łącząc się z państwowym projektem 863, grupa z powodzeniem opracowała zaawansowany technologicznie produkt: rdzeń sprężarki śrubowej: wirniki śrubowe.Oznacza to koniec polegania na imporcie tej jednostki zza oceanu tylko w Chinach.Sukces sprawił, że grupa Kaishan jest pierwszą w branży, która posiada własność intelektualną, podstawową technikę i przewagę konkurencyjną wśród dużych producentów sprzętu w Chinach.W 2006 r. grupa Kaishan została nagrodzona przez chiński rząd drugą klasą za wybitne wynalazki techniczne za tę technologię.
Po sukcesie, obecnie staramy się wprowadzić na rynek akcji jedną z naszych podległych nam spółek: Zhejiang Kaishan General Machinery Co., Ltd.Mamy również nadzieję, że grupa Kaishan stanie się zdywersyfikowanym producentem na dużą skalę, posiadającym własną podstawową technikę patentową i podstawową konkurencyjność.Staramy się odmłodzić nasz krajowy przemysł i rozwijać się jako filar chińskiego przemysłu sprężarek powietrza, pragnąc większego wkładu w budowę harmonijnego społeczeństwa Chin i rozwój krajowego przemysłu produkcji sprzętu.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Christina

Tel: +8615905700688

Faks: 86-570-3865123

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)